Свързван с Левски може да подпише с ЦСКА 1948
Бившият футболист на Локомотив Пловдив Хорхе Сегура изгледа мача на Левски срещу Ботев Пловдив от трибуните на "Георги Аспарухов“.
"Радвам се да съм тук. Благодарен съм на Переа, той е мой приятел. Гледах него и исках да го поздравя. Футболът е луд спорт, може и да заиграя тук, защо не?! Харесвам страната ви, прекарах време тук“, каза Сегура, който в момента е част от елитния швейцарски Цюрих.
Сегура обаче няма да играе в Левски, а най-вероятно ще подпише с ЦСКА 1948 – следващия съперник на "сините“ в Първа лига. Сегура подхвърли пред медиите, че не би отказал трансфер в Левски, но това няма да се случи, съобщава "Мач Телеграф“.
Както е известно, "сините“ усилено търсят кадърен централен защитник, но засега не са се спрели на нито едно име.
- Божинката почва работа в клубната телевизия на Левски
- Важен играч на Левски не тренира с отбора преди реванша с Борац
- Левски ще се справи с Борац от втория опит
- Нов феншоп на Левски отваря врати на „Герена“ съвсем скоро
- Сърбин договорил личните си условия с Левски, сделката зависи от Макун
- В Левски похарчили над 4 милиона за селекция
- Гриша Ганчев шокира: Левски купи 14 мача, "синята" партия го искаше шампион
- Официално: Левски обвърза Светослав Вуцов с нов договор до 2028 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]