Трансферът на Марселино Кареасо в Левски не изглежда сигурен
Сериозен обрат е настъпил при една от двете трансферни цели на Левски. От няколко дни насам "сините“ преследват бившия играч на ЦСКА Марселино Кареасо и Хуан Переа от Локомотив Пловдив.
Първият изникна ненадейно, след като им бе предложен в последния момент. И в крайна сметка няма да акостира на "Герена“, информира "Мач телеграф".
Двете страни уж бяха договорили всичко и оставаше само да се изгладят дребни детайли. Из София дори се разпространи мълвата, че Кареасо е склонил да играе със синята фланелка срещу 15 000 евро на месец. Нищо, че се твърди, че това е с 10 000 по-малко от възнаграждението му при "армейците“.
В неделя обаче е настъпил сериозен обрат. Кареасо изведнъж е обявил нови изисквания и по този начин сам си е затворил вратата, твърдят запознати.
Провалът с трансфера на Кареасо пък оставя отворен въпроса за привличането на още един защитник. "Сините“ търсят бранител със силен ляв крак.
- Алекс Сентейес пристигна на „Герена“ и официално се присъедини към Левски
- Сержиньо и Мехди Мубарик отправиха първите си послания към феновете на Левски
- Левски планира да създаде трети отбор от сезон 2027/28
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Веласкес: Борац явно са си заслужили да се изправят срещу нас
- Играч на Левски ще бъде опериран преди старта на сезона
- Левски ще прави и трети отбор
- Левски разгроми Радник с 5:0 и впечатли преди старта на сезона