Венци Живков: Не подлежи на дневен ред треньорската смяна
Изпълнителният директор на ЦСКА Венци Живков заяви, че причината за загубата от Славия с 1:2 са отсъжданията на съдията, който не е позволил на „червените” футболисти да играят.
„Какво обяснение да дам. Видяхте една пародия на съдийство. Славия не беше по-добрият отбор. Надиграха ни със съдийство. Единият страничен съдия държеше ръката високо, а другия вдигаше засада и чакаше да види какво ще стане. Никога няма да има футбол в "А" група. Това трябва да се разбере. Докато се случват такива неща. Да се опорочава труда на треньори, на ръководството на футболисти”, коментира Живков.
„Как да има сериозен отправен удар. Позволиха ли ни да играем? Ние трябва да играем с топката, а като се спира играта постоянно, това няма как да стане. Имаше настроение за игра, имаше хъс у момчетата, всичко е спокойно в отбора”, добави той.
„Ние не пускаме информациите за смяна на треньора и напрежение. Това ги пускат нашите „доброжелателници”. Не подлежи на дневен ред засега смяна на треньора. Честитя на Славия победата”, завърши Живков.
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Янев ще има специален разговор с Делова
- ЦСКА надви Локомотив София, Пиедраита блесна с красив гол
- ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив не се победиха в Бистрица
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]