Коста Стоянов: Ако чета медиите, трябва да се самоубия
Защитникът на ЦСКА Костадин Стоянов заяви след загубата от Славия, че ако чете медиите, трябва да се самоубие.
„Не знам какво да кажа. На мен не ми влияе това, което пише в медиите. Аз ако чета медиите, трябва да се самоубия. Ще си вземем поуките от този мач“, коментира защитникът.
„Няма да се разсърдя, ако остана извън състава. Давам всичко от себе си, но не мога да вляза във форма. В момента разчитаме на класата на отделните футболисти, а не на колектива и затова загубихме днес“, каза още Коста Стоянов.
Вратарят на "червените" Иван Караджов заяви, че в отбора всичко е спокойно: „Допуснахме елементарен гол, а след дузпата мачът стана съвсем различен. В отбора всичко е спокойно. Загубихме, но това се случвa. Продължаваме напред, гледаме към следващия мач, побеждаваме и всичко продължава“, коментира Караджов.
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
- ЦСКА 1948 привлече бивш футболист на Борусия Дортмунд
- Цветомир Найденов: Сами срещу футболната мафия!
- Пуснаха билетите за Черно море - ЦСКА
- Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]