Венци Стефанов: Не е станало нещо кой знае какво, че да правим трагедии
Президентът на Славия Венци Стефанов коментира загубата на неговия отбор от ЦСКА 1948 в осминафинален мач от турнира за Sesame Купа на България.
"Не мога да дам точна преценка защо загубихме. Не мисля, че е липса на концентрация. Може би умората си каза думата, може би разчитахме, че сме вече победители. Обикновено така се случва. Важното е, че момчетата се раздадоха, дадоха всичко от себе си. Всички ние и вие трябва да разберем, че това е само една игра. Не е на живот и смърт и не е да се избиваме. Това е само игра. Днес победиха те, утре ние. Важното е да има нормални и коректни отношения“, започна Стефанов.
"Не е станало нещо кой знае какво, че да правим трагедии. Вървим добре в първенството, това щеше да е прекрасен завършек, лошото е, че не стана. Важното е да не повтаряме тези грешки и съм сигурен, че няма да ги повторим“, допълни босът на "белите“.
"След като сме загубили не може да бъде прекрасно. Допуснахме грешки индивидуални и е ясно, че щом са ни победили ние сме губещите и трябва да платим сметката“, завърши той.
- Официално: Исак Соле е играч на ЦСКА
- Венци Стефанов: Ще се борим да влезем в Европа, дано
- Официално: Исак Соле преминава от Славия в ЦСКА
- ЦСКА се разбра със Славия за Соле
- АЕК представи Мартин Георгиев като ново попълнение
- ЦСКА иска Соле от Славия
- Славия отмъква талантлив юноша на Локо София
- Христо Янев си изкара първо наказание след завръщането си в ЦСКА