Веласкес: Този мач бе с две тотално различни полувремена
Треньорът на Левски Хулио Веласкес пое отговорността за загубата от ЦСКА с 0:1.
"Много съм горд с моите футболисти. Големият виновник е треньорът, отговорността е изцяло моя. Опитахме до края да изравним. Разочарован съм от резултата и от второто полувреме, в което много малко се игра футбол. Благодаря на привържениците ни за подкрепата и се извинявам, че не успяхме да ги зарадваме", коментира Веласкес.
"Този мач бе с две тотално различни полувремена - първото се игра футбол и ние превъзхождахме, трябваше само да вкараме гол. В общи линии моят отбор ми хареса преди почивката. Втората част обаче не беше хубава. И трябва да благодарим на феновете, че издържаха на тези 7-8 прекъсвания - това не беше футбол, а друг спорт. При толкова накъсвания трудно се поддържа ритъм. Съперникът вкара хубав гол в момент, когато бяхме загубили фокус и не бяхме добре подредени.
Вдигаме главите и да не забравяме, че сме заслужено на първо място. Продължаваме напред и мислим положително", каза още Веласкес.
- ЦСКА ще остави Борносузов, Стойчев и Санянг във Враца
- ЦСКА поздрави единствения български футболист, искан от Реал Мадрид
- Вили Вуцов: Левски излезе за равен срещу ЦСКА и го постигна
- Програмата е ясна! Ето кога ще играят ЦСКА и Левски
- Лапоухов: ЦСКА е топ! Тук съм, няма да ходя в друг отбор
- БФС готви по-високи такси за чужденци, Гьонов обясни и жребия за плейофите
- Величков: ЦСКА гони Европа, готови сме за дербитата в плейофите
- Боримиров: Левски е готов за дербито с ЦСКА в плейофите