Иван Стоянов: Има такива мачове
Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Иван Стоянов, не скри разочарованието си след нулевото равенство в гостуването на Ботев Враца от 14-ия кръг на първенството.
"Не ни стигна един гол, опитахме всичко възможно, но съперникът се защитаваше доста добре и не ни се получи“, заяви Стоянов минути след края на мача във Враца.
"Имахме възможности, просто не си ги вкарахме. Да, нямаше празни пространства, опитахме по всякакъв начин. Има такива мачове, трябва бързо да го забравим и да гледаме към следващия мач“, разочарован е наставникът на ЦСКА 1948.
Той открои как иска да изглежда отборът му: "Искаме да играем със самочувствие, да излезем с вдигнати глави срещу Черно море. Да, загубихме 2 точки тук, но не сме паднали. Трябва да се вдигнем и да играем като в предните мачове срещу Янтра и Лудогорец“.
"Не, не смятам, че тежи, имаме много класни футболисти, които знаят защо са тук и знаят каква е отговорността. Всеки иска да играе и да върви все по-напред“, смята Иванов.
"Да, няма да е приятно, че ще играем без Мамаду Диало, но имаме двама класни нападатели, които могат да го заместят във всеки момент и се надявам да го направят“, завърши Стоянов във връзка с жълтия картон, който получи Мамаду Диало, заради който ще бъде наказан за предстоящия мач с Черно море.
- ЦСКА 1948 се раздели с трима футболисти след края на сезона
- Психоложка: Сега всичко в ЦСКА е чудесно, но имаше много тежки периоди
- Вальо Илиев сред опциите за нов треньор на Дунав
- Турицов бързо си намери нов отбор
- ЦСКА потвърди раздялата с двама играчи
- ЦСКА 1948 върна в състава Костадин Илиев
- Цветомир Найденов се похвали с 10 национала
- ЦСКА 1948 избра Националния стадион за домакинствата в Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]