Цветомир Найденов: Искам Левски да ни се падне в следващия кръг за Купата
Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, си пожела двубой срещу Левски в осминафиналите за Купата на България. Бизнесменът твърди, че иска да провери "дали "сините" са напреднали".
Ето какво написа той във Фейсбук:
"Искам Левски да ни се падне в следващия кръг за Купата. Трябва да ги проверим дали са напреднали."
ЦСКА 1948 се класира за следващата фаза от турнира след победа с 4:0 като гост на Янтра в Габрово. Левски надви Хебър с 3:0 в Пазарджик и също се класира напред.
Двата отбора вече изиграха един мач помежду си от началото на сезона - Левски се наложи с 2:1 над ЦСКА 1948 в мач от Първа лига, игран на стадион "Георги Асарухов".
Жребият за 1/8-финалите за Купата на България ще бъде изтеглен е на 5 ноември и тогава ще стане ясно дали желанието на Найденов Левски ще се изпълни.
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
- ЦСКА 1948 привлече бивш футболист на Борусия Дортмунд
- Цветомир Найденов: Сами срещу футболната мафия!
- Пуснаха билетите за Черно море - ЦСКА
- Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев
- Косич: Тази загуба е трудна за преглъщане
- Христо Янев: Любо Пенев ни предаде характер на нас
- 7-ма поредна шампионатна победа за ЦСКА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]