Заменят Радуканов с Жозе Моуриньо
Ръководството на ЦСКА възнамерява да смени треньора Милен Радуканов с наставника на Реал Мадрид Жозе Моуриньо. Клубният бос на "армейците" Димитър Борисов заяви на шега, че чака мадридчани да освободят Жозе Моуриньо, за да го назначи за наставник на "червените".
"Аз не чувствам напрежение в ЦСКА. В момента чакам Моуриньо да се освободи. Ако се освободи Моуриньо, освобождавам Радуканов. Ето, казвам го. Ако Реал Мадрид освободи Моуриньо, ще вземем Моуриньо. Не ме занимавайте с неща, които са ясни. Ако има нещо да се прави, ще го съобщя официално", категоричен бе Борисов.
Снимка: Илияна Енчева
- Бивш играч на Левски отписа ЦСКА за реванша срещу Карабах
- ЦСКА към феновете: Европа е нашата сцена
- Симеон Славчев: ЦСКА и Карабах може да играят продължения
- За ЦСКА предстои нов труден тест срещу Карабах
- Цветомир Найденов пожела успех на Левски срещу Университатя
- Алвеша: Това класиране ще даде увереност на ЦСКА 1948, а срещу Панатинайкос ще изглеждаме още по-добре
- Петър Маринов: За това съм на вратата – да помагам на отбора
- Атанас Илиев: Бях сигурен, че ще вкарам решаващата дузпа
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]