Бойко Величков: Много хора не искат ЦСКА да направи селекция
Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков коментира селекционния процес в клуба.
"Има много процеси, които са ясно доказателство за това, че в ЦСКА трябва да има психически подготвени хора. В момента на моето назначаване аз получих десетки обаждания от легендарни за синята публика личности, които ми пожелаха успех и които казаха, че макар да сме в различни лагери, заради мен ще имат някакъв сантимент към ЦСКА", сподели шефът на "червените" пред "Код спорт".
"Имаше много нереални заплати и от това се получи дисбаланс, който постави всички ни под това напрежение в момента. Много хора не им се иска ЦСКА да направи добра селекция. И, може би, думата "извиняваме се" на привържениците, или по-скоро изразът, започва да се изтърква", каза още Величков.
Той засегна и темата за базите, които клубът гради – новият стадион и тази за школата.
"ЦСКА е клуб, който инвестира страшно много в бъдещето. В бъдещето на клуба и, по-смело казано, в бъдещето на спорта в София, в България", завърши бившият футболист.
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
- Защитник на ЦСКА играе със счупен пръст
- Александър Александров след 5:0 на „Лаута“: Заслужена победа и силен мач
- Душан Косич след 0:5 от ЦСКА 1948: Този съперник е непреодолим за нас
- ЦСКА 1948 разби Локомотив Пловдив с 5:0 на „Лаута“
- Петър Маринов: Никога не сме мислили, че ще сме извън топ 4
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов