Арда ще приеме Ботев Враца в Стара Загора
Арда ще остане в Стара Загора и за домакинството си на Ботев (Враца). Двубоят е на 28 септември (неделя) от 17:30 ч.
"Фенове на АРДА, бихме искали да Ви съобщим, че срещата от 10-ти кръг на efbetЛИГА между АРДА и Ботев Враца ще се играе на стадион “ Берое“ в Стара Загора. Двубоят е на 28 септември от 17:30. Очаквайте допълнителна информация за продажбата на билети“, написаха от Арда.
Както е известно, Арда започна ремонт на терена на своето съоръжение в Кърджали. Поради тази причина отборът изигра мачовете с ЦСКА (1:0) и Черно море (0:1) в Стара Загора.
- Черно море сложи край на добрата серия на ЦСКА
- Арда си тръгна с 3 точки от "Лаута" (видео)
- Играч на Славия след победата над Левски: Абонаментът е подновен
- Генчев: ЦСКА са в добра ситуация, върви им играта
- Херо: Изобщо не заслужавахме да загубим този мач
- Лудогорец представи нов треньор, работил с Юрген Клоп
- Меси носи 3-те точки на Локо София срещу Ботев Пловдив (видео)
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]