ЦСКА 1948 се подсилва с французин
Французинът Йоан Манин ще бъде поредният нов футболист на ЦСКА 1948, съобщи благодетелят на тима Цветомир Найденов.
Найденов анонсира пристигането на Манин и традиционно го представи като "майстор“. "Френският майстор“, написа бизнесменът начело на ЦСКА 1948 във Facebook.
Манин е на 28 години и пристига в лагера на столичани като свободен агент. 183-сантиметровият футболист е типичен дефанзивен халф. В кариерата си той е играл само за Клермон Фуут, като има близо 100 мача в елита на Франция – Лига 1. Малко под 100 са и срещите на Манин във втория ешелон на родината му.
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Здравко от Ритон: В ЦСКА трябват нови на 11 позиции
- Йомов започна тренировки с ЦСКА, Любо Пенев го иска в Локо София
- ЦСКА ще се раздели със защитник
- Христо Янев: Ще има още нови попълнения
- Лагерът на ЦСКА в Австрия остави повече въпросителни, отколкото отговори
- ЦСКА 1948 привлича национал на Тунис с опит във Франция
- ЦСКА 1948 размаза сръбски гранд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]