ЦСКА изгони още трима от първия отбор
Ръководството на ЦСКА е взело решение да извади още трима футболисти от първия отбор. Това става факт само няколко седмици, след като стори същото и със Зюмюр Бютучи. Сега става въпрос за Джейсън Локило, Мика Пинто и Аарон Исека. Новината сподели изпълнителният директор на "червените" - Радослав Златков на днешната пресконференция.
"Има една новина по предложение на новия спортен директор. Имаме още няколко извадени състезатели - Пинто, Исека и Локило. Бютучи бе изваден по предложение на старши треньора. Като се върнем на трансферите през миналото лято, коиито бяха 11, останаха трима футболисти и половина. Етоо, Тасев, Илиев и половинката Делова. Защо половинка? Защото Делова има откупна клауза. Имаме една огромна несигурност и липса на стабилност. Представети си, че той си тръгне в последния ден на трансферния прозорец", каза Златков.
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
- ЦСКА 1948 залага на „Младата гвардия“ за новото правило на БФС
- ЦСКА показва днес новите екипи
- Трима се присъединиха към лагера на ЦСКА, още не е ясно какво ще се случи с Фаетон
- Хаос с контролите на ЦСКА