Керкез: Срам ме е да съм треньор на ЦСКА! Само Бусато е лидер, а трябват още
Старши треньорът на ЦСКА - Душан Керкез сподели, че в отбора няма лидери и добави, че го е срам да е треньор на "армейците" с три точки в четири мача.
"Виждам, че това ръководство иска да направи голям отбор. Сега не е. Това ми е четвърти отбор. На три отбора с по-малък бюджет съм правил резултати", сподели Керкез.
"Срам ме е да съм треньор на ЦСКА с три точки в четири мача. Срам ме е. Дошъл съм тук за титла. Трябва време, за да се направи отбор. Селекцията и правенето на отбор са две различни неща", каза още наставникът на "червените".
"Липсва лидер. Всички знаете, той липсва. Нямаме лидер. Малко е Бусато. Нямаме други лидери", добави Керкез.
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
- ЦСКА 1948 залага на „Младата гвардия“ за новото правило на БФС
- ЦСКА показва днес новите екипи
- Трима се присъединиха към лагера на ЦСКА, още не е ясно какво ще се случи с Фаетон
- Хаос с контролите на ЦСКА
243