Тончи Кукоч: За ЦСКА трябва отговорност и характер до последната секунда
Бившият хърватски краен защитник на ЦСКА - Тончи Кукоч, коментира игровата криза в клуба. Сърцатият футболист сподели мнението си под публикацията на "армейците" за отстраняването на Зюмюр Бютучи от първия отбор.
"Ръководството от години допуска играчи, които не могат да играят футбол на сериозно ниво, да пристигат в ЦСКА. Футболистите, които идват в клуба, трябва да знаят къде отиват да играят, преди да подпишат договора", започна Тончи.
"За ЦСКА се носи отговорност, характер и се умира до последната секунда за победа. Само качеството не е достатъчно. 90 процента от играчите, които дойдоха в ЦСКА през последните няколко години, не можаха да издържат на напрежението, което клубът оказва. Не можеш да постигнеш успех в дългосрочен план с третокласни играчи. ЦСКА НЕ Е ЗА НАС, ВСИЧКИ СМЕ В СЛУЖБА НА КЛУБА", изригна Тончи Кукоч.
- ЦСКА заминава за Грузия в сряда, Янев и тимът започват подготовката за Макаби Тел Авив
- ЦСКА срещу ОФИ Крит, ако се справи с Макаби
- ЦСКА стигна до труден обрат срещу Дунав и запази победния си ход
- Панатинайкос готви два силни дебюта срещу ЦСКА 1948
- ЦСКА 1948 оглави класирането, след като пречупи Арда
- ЦСКА пусна билетите за следващия си мач
- ЦСКА не би трябвало да има проблеми с Дунав
- Панатинайкос чака ЦСКА 1948 след драматична битка с Пакши