Берое с трето ново попълнение
Берое продължава селекцията, привличайки халфа Алекс Масого. 24-годишният футболист вече е в Стара Загора и тренира с отбора. Той е третото ново попълнение на старозагорци.
Масого е продукт на академиите на Атлетико Мадрид и Хетафе.Той е роден в Мадрид, но е национал на Екваториална Гвинея.
През 2020 година преминава в Мирандес, където играе за втория отбор, а следващият сезон е част от Интер Мадрид.
През 2022 година подписва с Леганес, но е преотстъпван последователно в тимовете на Понтеведра и Мелия. След това е част от тима на Сан Фернандо, а за последно е играл за отбора на Йеклано.
Масого има два мача за националния отбор на Екваториална Гвинея. Прави своя дебют на 6 юни 2025 година, когато в контрола срещу Камерун вкарва гол при равенството 1:1.
- Арда се раздели с четирима защитници
- ЦСКА 1948 започва директно от втория кръг в Лигата на конференциите
- ЦСКА 1948 се похвали със сребърните медали
- Банато след изпадането на Берое: Това не е краят, а начало на нова глава
- Чочев е номер едно при футболистите, Веласкес е най-добър при треньорите
- ЦСКА с остра позиция след мача с Лудогорец: настоява за тежки наказания за съдиите
- Съдийската комисия наказа арбитрите след Лудогорец – ЦСКА
- ЦСКА 1948 ще привлече Умаро Балде, Найденов го нарече „Секретният майстор“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]