Гонзо ще гледа на живо финала за Купата
Президентът на БФС Георги Иванов разкри, че ще присъства на финала на Купата на България между Лудогорец и ЦСКА, който е в четвъртък от 19:00 часа на Националния стадион "Васил Левски“.
"Правим всичко възможно, за да вземем най-правилното решение да може да играят българи. Те трябва да вложат малко от себе си и да покажат мотивация. Да не се окаже, че БФС иска да играят българи, а самите българи не искат. Ние очакваме от всички треньори, които работят в школите да създадат футболисти, с които всички да се гордеем с тях.
Ние работим с държавата. Аз постоянно съм в срещи с министри, с които се опитваме да развиваме футбола. С министъра на спорта и с министъра на образованието сме в отворен контакт. Сега има програма на ФИФА, на която БФС ще направи около десет игрища в училищата. Трябва да работим съвместно, за да постигаме резултати и да гледаме в една посока, което е най-важното.
Може би в по-малките градове работят по-спокойно и имат повече терени.
Държавата трябва да създаде тренировъчни игрища, за да могат всички тези талантливи млади футболисти да се развиват.
Запитан дали ще присъства на Лудогорец – ЦСКА, бившият голмайстор на Левски заяви: "Разбира се, на мача ще бъда.“
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- ЦСКА уреди контрола по време на паузата
- БФС: Правилно отсъдена дузпа за ЦСКА срещу Добруджа
- Играч на ЦСКА смени Кристиан Димитров в националния
- ЦСКА взе своето срещу Добруджа
- ЦСКА 1948 надви Локомотив София в голов спектакъл (видео)