Керкез провел индивидуални разговори с всички играчи
Старши- треньорът на Ботев Пловдив Душан Керкез е провел индивидуални разговори с всички играчи по време на паузата за националните отбори. Специалистът е искал да надъха играчите и същевременно да им вдъхне увереност преди визитата на Левски в неделя.
"Канарчетата" все още нямат победа през календарната 2025 година, включително и в контролите. Отделно в ръководството има сериозно напрежение, което се отразява и на отбора.
В последния си мач Ботев Пловдив загуби тежко с 0:5 от ЦСКА 1948 на "Колежа“. Това покачи сериозно напрежението.
На този етап Керкез ще продължи да води отбора, въпреки негативните резултати.
- Ботев Пд обяви четири контроли
- Ботев Пловдив обяви старта на подготовката
- Ботев Пловдив организира „Ботев марш“ за 2 юни в Пловдив
- Станислав Генчев се завръща начело на Ботев Пловдив
- Косич: Локомотив Пловдив ще е готов за всеки съперник на баража за Европа
- Балтанов след дербито: Нямаме никакво оправдание, време е за тежка равносметка в Ботев Пловдив
- Локомотив Пловдив надви Ботев с 2:1 и си осигури място в баража за Европа
- Ограничена бройка билети за феновете на Ботев Пловдив за дербито с Локо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]