Халф на Берое се завръща за мача с ЦСКА – София?
Полузащитникът на Берое Тиаго Сейхас може да намери място в състава на старши треньора Хосу Урибе за домакинството на ЦСКА - София от 23-ия кръг на Първа лига.
Аржентинският футболист тренира на пълни обороти през последните седмици и е много вероятно да бъде включен в състава за предстоящия двубой.
Сейхас не е играл от 4 октомври, когато получи контузия в мача срещу Арда Кърджали.След като се завърна в Берое, Тиаго има три мача, в които взе участие – срещу ЦСКА - София, Славия и Арда.
- Тонислав Йорданов: В ЦСКА ми подляха вода
- ЦСКА опитва да се отърве от Скаршем и Сегер
- Бойко Величков обяви бъдещето на Пастор в ЦСКА
- ЦСКА победи ЦСКА 1948 и се класира за полуфиналите за Купата на България
- Пастор остава в ареста поне още два дни
- ЦСКА ще спечели и следващия си мач
- ЦСКА с позиция по случая с Пастор
- Арестуваха Пастор от ЦСКА за шофиране в нетрезво състояние
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]