Обрат: Карл Фабиен и Светльо Вуцов все пак ще преминат в Левски
Карл Фабиен все пак ще стане футболист на Левски още днес. Агентите на футболиста се бяха скарали с един от силните хора на "Герена" - Даниел Боримиров и по всичко изглеждаше, че този трансфер ще пропадне. Все пак има разбирателство и по-късно днес сделката ще бъде обявена официално, научи FTV.
Друг футболист на Славия - вратарят Светослав Вуцов също може да се счита вече за сигурно ново попълнение на Левски. И за тази сделка имаше трудности, като според боса на "белите" - Венци Стефанов, е имало намеса от страна на бащата на Светльо - Вили Вуцов.
Самият Светослав Вуцов дълги години бе фен на ЦСКА. През зимата обаче вратарят позира за снимка с нападателя на Левски - Алекс Koлев, като двамата показваха с ръце любимото на всички "сини" фенове - "Л".
- Ботев Пловдив повали Славия с късен гол на Маскоте
- Локомотив София и Славия не се победиха в столично дерби (видео)
- Локо София - Славия ще започне по специален начин
- Славия разби Спартак Варна с 4:0 и записа втора поредна победа
- Славия разгроми Берое в Стара Загора и прекъсна серията си от загуби
- Левски ще се пробва с играч на Славия, но през следващия трансферен прозорец
- ЦСКА 1948 е втори след победа над Славия
- Колумбиец измъкна ЦСКА в мача със Славия