Новият спортен директор на ЦСКА – София е близък с Жорже Мендеш
Жорже Мендеш, един от най-именитите футболни мениджъри в света, е близък до новия спортен директор на ЦСКА - София. Нещо повече – спечелилият си прозвището Суперагент има пръст в пристигането на неговия сънародник в Борисовата градина, пише "Блиц".
Новият шеф в ЦСКА – София ще бъде представен преди дербито с Левски.
Той е португалец, сънародник на Мендеш и се очаква Жорже да има влияние върху селекцията в ЦСКА - София.
Бъдещият червен шеф вече работи по три сделки. Поне един от тях трябва да се случи в най-скоро време, защото в понеделник затваря трансферният прозорец у нас. Счита се, че една от тях е свързана с малкия син на уругвайската легенда Алваро Рекоба – Херемия.
Информацията допълва, че ЦСКА - София проявява интерес към крило на азербайджанския Зира. Става въпрос за 21-годишния гвинеец Салифу Сума.
Любопитен е фактът, че разликата между Салифу Сума и Херемия Рекоба е само 5 дни. И двамата са родени през октомври 2003 година. Гвинеецът е на 3 октомври, а уругваецът – на 8 октомври.
Третият набелязан е офанзивен халф, който е типичен плеймейкър.
- Христо Янев: По-важно е да вкарваме в първенството
- ЦСКА не успя да победи украинци
- Последните трансфери в ЦСКА ще се позабавят малко
- Паро Никодимов: Ще разберем какво е нивото на ЦСКА след няколко официални мача
- Тунчев за сина си: Той е по-добър от мен в много отношения
- Любо Пенев продължава битката на родна земя
- Египтяни с интерес към голмайстора на ЦСКА 1948 Диало
- ЦСКА 1948 връща преотстъпените в отборите, където играха през есента
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]