Локомотив София сменя екипировката
Локомотив София ще смени екипировката за новия сезон, съобщава "Тема Спорт“. От години червено-черните играят с Joma, но през лятото контрактът изтича.
Вече е подписан предварителен нов договор с друга фирма, която е предложила по-добра оферта. Става въпрос за италианската Macron. В момента с нея играят националният отбор на България, ЦСКА и Ботев Пловдив. За червено-черните ще има специален дизайнерски екип, в който ще бъде втъкана историята на клуба. Тимът ще има и две резервни фланелки. Вторият екип ще е в бяло, а третият ще е изненада. Преди Joma столичните железничари играеха с Puma.
Очаква се през пролетта ръководството на Локомотив София да официализира новината за смяната на доставчика. Мacron ще предостави екипи и за цялата детско-юношеска школа на клуба.
- Лоши новини за Ботев Пловдив! Карлос Алгара аут за около три седмици
- Бешикташ или Храдец чакат ЦСКА 1948
- Левски ще се изправи срещу ПАОК на Кирил Десподов или Андерлехт в ЛЕ
- Левски срещу АЕК Атина в плейофа за ШЛ, ако победи Кайрат
- ЦСКА срещу ОФИ Крит, ако се справи с Макаби
- Веласкес: Не мога да сравня Университатя и Кайрат
- Левски ще опита да вземе аванс преди реванша с Кайрат
- Алдаир: Атмосферата в Левски е страхотна, аз не съм най-забавният
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]