Статистиката сочи: Томаш няма загуба, когато Дюлгеров е на врата
Александър Томаш постига повече успехи начело на ЦСКА, когато на вратата е националът Иван Дюлгеров. Този факт беше потвърден и при вчерашната победата с 2:0 над Арда в мач от 21 кръг на родния елит.
Когато Дюлгеров е на вратата на "армейците“, Томаш има 5 победи, три равенства и нито една загуба, припомня Блиц. В единствената среща, в която новото попълнение Фьодор Лапоухов беше под рамката, ЦСКА претърпя поражение. В случаите, в които титулярен вратар е Густаво Бусато, 46-годишния специалист е регистрирал 3 успеха, две ремита и три загуби.
За самия Дюлгеров победата на Арда е третият случай, в който не допуска гол във вратата си от началото на сезона. Предишните бяха срещу Ботев Враца (2:0) и Хебър (1:0).
- Александър Александров след 5:0 на „Лаута“: Заслужена победа и силен мач
- Душан Косич след 0:5 от ЦСКА 1948: Този съперник е непреодолим за нас
- ЦСКА 1948 разби Локомотив Пловдив с 5:0 на „Лаута“
- Петър Маринов: Никога не сме мислили, че ще сме извън топ 4
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- ЦСКА измъкна минимална победа над Ботев Враца
- Локомотив Пловдив пусна билетите за мача с ЦСКА 1948 на „Лаута“
- ЦСКА ще опита да се реваншира на феновете си с победа срещу Ботев Враца
165