Спас Делев: Чувствам се перфектно в Локо София
"Мисля, че с едно себераздаване от всеки един футболист в колектива, мисля, че с това успяхме да победима отбора на ЦСКА 1948. Тук се чувствам перфектно, момчета ми приеха много добре, аз го казах още преди. За нас е важно всеки един да бъде лидер, да показва с представянето си на терена, да помага на Локомотив, защото сме в трудна позиция и не трябва да се, как да кажа, да летим в облаците след тази победа“, сподели Спас Делев пред "Тема Спорт".
"Чака ни много работа да свършим и с всеки един мач да израстваме като отбор“, добави той.
Само дни след спечелените три точки в покрайнините на София, Локо се насочва към близко, но и ключово гостуване във Враца, срещу местния Ботев, който е първият тим зад столичани в класирането, изоставяйки от "червено-черните“ на само четири точки.
"Оттук натам ни очакват само финали до края. И трябва на всяка една тренировка, във всеки един мач да изглеждаме все по-добре. И мисля, че ако всеки дава 100% от себе си, помагаме си на терена, мисля, че ще успеем“, каза още Спас Делев.
- Експерт: Салах трябва да избере Саудитска Арабия пред МЛС
- Босът на Ботев Пловдив: Целта ни бе да не изпаднем
- На “Герена” чакат двама капитани следващата седмица
- Наско Сираков преговаря за продажба на Левски
- Добри новини в лагера на Левски
- Агент: Цената на Майкон расте!
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер