Загорчич: Само търсим скандали, аз и с жена си се карам по 15 пъти на година
Старши треньорът на Славия - Златомир Загорчич отхвърли въпроса за Светослав Вуцов и защо вратарят не попадна в групата за мача с ЦСКА. Пред Диема наставникът обяви, че е доволен от футболистите след успеха над "червените“ с 1:0.
"Разбира се, доволен съм не само от този мач, от самия лагер, който проведохме в Турция, видях желание, дисциплина, това, което направихме днес в мача, заслужено спечелихме. Трябва да си погледнем, това ни е 9-10 гол отменен, нещо ВАР срещу нас играе (смее се). Вече мислим за следващия мач“, сподели Заги.
"Имаме опитни футболисти, Минчев изигра силен мач, сега Минчев има добро отношение към младите, дават хъс и съвети.“
Запитан за Светльо Вуцов, защо той беше оставен извън групата, Загорчич обяви: "Въпросът е за шефовете.“
"Само търсим някакви скандали, моето мнение, аз и със жена си се карам поне по 15 пъти на година, понякога имаме разминавания. Като в едно семейство“, каза още Загорчич по темата с разминаванията на мненията му с боса на клуба Венцеслав Стефанов.
- Нойзи: Левски – ЦСКА е измислено дерби от комунистите, истинското е Левски -Славия
- Паро: ЦСКА го чакат хубави моменти
- ЦСКА 1948 отправи оферта към Спас Делев?
- Христо Янев: Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас
- Защитник на ЦСКА 1948 стана капитан на националния отбор на Боливия
- Съблазняват основен играч на ЦСКА с доста добра оферта
- Звезда на ЦСКА се похвали с голяма радост
- Вратарят на ЦСКА се сгоди