Добра новина за Лудогорец
Ганайският флангови нападател на Лудогорец, Бърнард Текпетей, е все по-близо до завръщане в игра. Той не е на разположение на треньорските щабове от лятото. Кракът му бе счупен при гостуването на Карабах (2:1) в квалификациите на Шампионската лига. Текпетей бе на трибуните на "Колежа“ за двубоя за Суперкупата срещу Ботев Пд (3:2). А след това отпразнува трофея със съотборниците си на терена, като получи и медал. Той даде индикации, че скоро ще е по екип.
Суперкупата бе осма за Лудогорец и четвърта поредна – рекорди за надпреварата. Следващият по отличия е ЦСКА, който е с 4. На трето място е Левски с 3.
- Лудогорец уреди контрола с Фарул по време на паузата
- Лудогорец взе талант от Левски – Георгиев продължава в Разград
- Владо Стоянов с тежки думи за Едуард Ераносян
- Женският отбор на Лудогорец с огромна крачка към титлата
- Звезда на Лудогорец с първа повиквателна за националния отбор
- Фурнаджиев: Битката за титлата е между четири отбора
- Лудогорец стяга защитата: нови договори за Сон и Алмейда са приоритет
- Лудогорец разгроми Спартак (Варна) с 5:1
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]