Локо Пловдив обяви ново попълнение
Локомотив Пловдив подписа договор с Боян Милосавлиевич, съобщиха официално от клуба. Той е с контракт за година и половина.
Боян Милосавлиевич е роден на 31 юли 1998 г. в Баден, Швейцария. Юноша е на Цюрих. Състезавал се е за тимовете на Ксилотимбу, ПАЕКК Кирения, АЕЗ Закакиу. За последно е бил част от тима на Анортозис.
“ПФК Локомотив желае успех на Боян Милосавлиевич с екипа на “черно-белите"!", написаха “смърфовете".
Вратарят е второто ново попълнение на "черно-белите“ за тази зима. Преди него на “Лаута" се завърна халфът от Таджикистан Парвиджон Умарбаев, но той е с договор под наем от ЦСКА 1948.
- Локо Пловдив продължава без директори
- Локо Пловдив предложи нов договор на Димитър Илиев, клубът му готви роля след края на кариерата
- Локомотив (Пловдив) надви Арда и записа първи успех в лятната подготовка
- Стадионът на Локомотив Пловдив ще носи името на Христо Бонев
- Локо Пд назначи нови треньори и продължи със словенец
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]