Струмска слава уговори контрола с ЦСКА
Струмска слава (Радомир) уговори контрола с първия отбор на ЦСКА 1948, съобщи за БТА президентът на клуба Кирил Николов.
Проверката ще се състои на 1 февруари (събота), на стадиона в Бистрица. Кирил Николов допълни, че вече е избистрен състава и няма колебания по темата. В Струмска слава са били привлечени 10 нови играчи, а 7 са освободените в периода на зимната подготовка, коментира президентът.
На този етап футболистите на Струмска слава изиграха четири контроли. В първата отборът от Радомир отстъпи на Септември (София) с 1:2. След това претърпя поражение и от дубъла на Септември с 2:3.
По време на подготвителния лагер тимът проведе два приятелски мача - равенство 1:1 срещу лидера в Югозападната Трета лига Вихрен Сандански и победа с 1:0 срещу македонския Беласица (Струмица).
Николов добави, че лагерът е бил ползотворен. Отборът се прибира в Радомир този петък.
В програмата след това е заложена още една контрола с Пирин (Благоевград) до окончателното приключване на подготовката им, уточни президентът на клуба./ БТА
- ЦСКА ще остави Борносузов, Стойчев и Санянг във Враца
- ЦСКА поздрави единствения български футболист, искан от Реал Мадрид
- Вили Вуцов: Левски излезе за равен срещу ЦСКА и го постигна
- Програмата е ясна! Ето кога ще играят ЦСКА и Левски
- Лапоухов: ЦСКА е топ! Тук съм, няма да ходя в друг отбор
- БФС готви по-високи такси за чужденци, Гьонов обясни и жребия за плейофите
- Величков: ЦСКА гони Европа, готови сме за дербитата в плейофите
- Боримиров: Левски е готов за дербито с ЦСКА в плейофите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]