Ясен Петров: Нищо в този живот не е вечно, но ЦСКА и Левски са
Ясен Петров говори пред "Тема Спорт“ за ситуацията в Китай като футбол и технологии, за които се говори все повече и повече, както и за българското първенство.
"Няма промяна в шампионата, има един хегемон, който се казва Лудогорец и за съжаление сега няма някой наблизо. Миналата година имаше някаква интрига. А тази интрига би направила и тях по-добри. Дано да ме опровергаят другите. Относно цялата картинка – искам да съм позитивен. Българското първенство не е лесно, трудно се работи и трудно се играе. Тук нещата се случват по различен начин. Единственото ми пожелание, че трябва да има повече български футболисти. Китайците казват – винаги има начин. И в България трябва да сме упорити и да търсим пътища.
Не сме на нивото от 1994-а година и няма да бъдем скоро, трябва да си подкрепяме отбора. Нищо в този живот не е вечно, но Левски и ЦСКА са. И мечките имат зимен сън, но ще се събудят. Понякога на един човек, на един клуб се случват негативни неща, но няма как да се подобри ситуацията, ако си деструктивен. Ето, днес е китайската Нова година. Годината на дървената зелена змия. Хубав ден, ето с теб си говорим с положителни знаци. Значи всички можем да сме по-добри“, заяви Петров пред "Тема Спорт“.
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
- ЦСКА 1948 привлече бивш футболист на Борусия Дортмунд
- Цветомир Найденов: Сами срещу футболната мафия!
- Пуснаха билетите за Черно море - ЦСКА
- Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев