ЦСКА разгроми последния в Западната Б група

ЦСКА разгроми последния в Западната "Б" група Сливнишки герой с 6:1 в контрола, играна днес на стадион "Българска армия". Старши-треньорът на "армейците" Милен Радуканов даде шанс и на голяма част от резервите да докажат, че заслужават място в отбора. Участие в срещата взе Жуниор Мораеш, който до скоро не знаеше дали ще играе за българския тим или за румънския Стяуа.

Малко изненадващо гостите откриха резултата в 15-ата минута чрез Хаджиев, като основна заслуга за това попадение има защитникът Денис Халилович, който за пореден път показа, че не се намира в добра форма.

Само 4 минути по-късно "червените" изравниха чрез Мишел Платини. Малко по-късно Мораеш бе съборен в наказателното поле на гостите и съдията отсъди 11-метров наказателен удар. Потърпевшият сам изпълни отсъдената дузпа и бе точен за 2:1. В 27-ата минута, след самостоятелен пробив, Грегъри Нелсън покачи на 3:1.

След почивката "армейците" вкараха нови 3 гола. Първо Мишел Платини отбеляза второто си попадение в срещата и общо 4-то в мача. Александър Якимов вкара за 5:1 в 83-ата минута. Малко преди края на мача юношата Маринов също записа името си сред голмайсторите, оформяйки крайния резултат.

Снимка: Илияна Енчева