ЦСКА загуби от Ружомберок
ЦСКА 1948 загуби от Ружомберок. В контролна среща, играна в Белек, "армейците“ отстъпиха с 1:2. Любопитно е, че главният съдия на двубоя беше на видима възраст около 50 години, а на подобна бе и единият страничен рефер.
ЦСКА 1948 поведе още в 12-ата минута. Симеон Александров намери пред наказателното поле Талис, който стреля. Топката рикошира в негов съотборник и влетя в мрежата за 1:0.
Ружомберок изравни в 21-ата минута. Адам Тучни проби отдясно, нахлу в наказателното поле и даде успореден пас. Топката стигна до Матей Мадленак, който с удар от 10-ина метра се разписа за 1:1.
Тимът от Словакия направи обрат в минута. Мартин Чрен бе изведен сам срещу вратаря, поведе си с гърди и с шут от въздуха направи резултата 1:2. При попадението останаха сериозни съмнения за засада, но такава не бе отсъдена.
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- ЦСКА уреди контрола по време на паузата
- БФС: Правилно отсъдена дузпа за ЦСКА срещу Добруджа
- Играч на ЦСКА смени Кристиан Димитров в националния
- ЦСКА взе своето срещу Добруджа
- ЦСКА 1948 надви Локомотив София в голов спектакъл (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]