ЦСКА тренира днес без Томаш
Отборът на ЦСКА проведе последната си тренировка преди утрешната контрола срещу Дьор ЕТО, която ще е втора за "армейците" от зимната подготовка в Турция.
Заниманието стартира с бегови упражнения и физически натоварвания, след което футболистите отработваха ситуации за комбинативност и завършващ удар. Стомашно неразположение попречи на старши треньора Александър Томаш, на треньора на вратарите Тодор Кючуков и на бранителя Тибо Вион да вземат участие в днешната тренировка, съобщиха "червените" на официалния си сайт.
В програма за утрешния ден настъпи промяна, като двубоят на ЦСКА с Дьор ЕТО ще започне с час по-късно от първоначално обявеното – в 16:00 часа българско време, като ще се играе на основния терен на спортен комплекс Titanic в Лара.
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Здравко от Ритон: В ЦСКА трябват нови на 11 позиции
- Йомов започна тренировки с ЦСКА, Любо Пенев го иска в Локо София
- ЦСКА ще се раздели със защитник
- Христо Янев: Ще има още нови попълнения
- Лагерът на ЦСКА в Австрия остави повече въпросителни, отколкото отговори
- ЦСКА 1948 привлича национал на Тунис с опит във Франция
- ЦСКА 1948 размаза сръбски гранд
225