Турски отбор следи ситуацията с Бютучи от ЦСКА
Крилото на ЦСКА Зюмюр Бютучи не забравя отличния си период в турския Коняспор. Въпросният клуб го купува от норвежкия Викинг през 2021 г. и носеше зелено-бялата фланелка в продължение на 2 години. Бютучи написа коментар под видео, подготвено за него от Салих Кучукиба, един от журналистите в Yeni Haber.
"Бютучи обичаше да прави асистенции, класен играч с топка в краката", казва Кучукиба, цитиран от "Мач Телеграф".
Косоварският футболист отговори на положителните думи и видеото, като каза: "Страхотни спомени, страхотен клуб и страхотни фенове, създадохме история заедно!". Зелено-белите привърженици веднага отправиха послания играчът да се върне в тима.
Зюмюр Бютучи, който изигра общо 83 мача с Коняспор, допринесе за 26 гола с 11 попадения и 15 асистенции. Той дойде в ЦСКА през лятото като свободен агент.
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
- Защитник на ЦСКА играе със счупен пръст
- Александър Александров след 5:0 на „Лаута“: Заслужена победа и силен мач
- Душан Косич след 0:5 от ЦСКА 1948: Този съперник е непреодолим за нас
- ЦСКА 1948 разби Локомотив Пловдив с 5:0 на „Лаута“
- Петър Маринов: Никога не сме мислили, че ще сме извън топ 4
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов