ЦСКА предлага нов договор на Марселино Каресасо
ЦСКА е на крачка от подписването на нов договор с един от основните футболисти в състава на Александър Томаш. Става въпрос за 24-годишния полузащитник на "червените" Марселино Каресасо, съобщава "Тема спорт".
Както е известно, настоящият договор на колумбиеца изтича след края на сезона. Шефовете на ЦСКА искат да задържат Кареасо на всяка цена и вече преговарят с него за подновяване на контракта. Вчера халфът се е срещнал със спортния директор на "армейците" Филип Филипов, за да обсъдят последни детайли от новия договор. Очаква се споразумението да бъде подписано в най-скоро време.
Марселино Кареасо пристигна в ЦСКА в началото на септември 2022-ра от колумбийския Онсе Калдас. Тогава "червените" платиха 100 хиляди евро за правата му. Той бързо се превърна в основен играч на "армейците" като до момента има на сметката си 78 мача във всички турнири, в които е реализирал 9 попадения и е направил 9 асистенции.
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“