Левски: Време е за финалния „син“ щурм преди Коледа!
Левски обяви какво предстои за първия и дублиращия отбор през тази седмица и призова "сините“ фенове за подкрепа. Ето какво написаха от клуба:
Време е за финалния "син“ щурм преди Коледа!
В сряда приемаме "Локо“ (Пловдив) в едно класическо за българския футбол дерби, а "Левски“ се нуждае от бурна подкрепа, за да изкове поредна победа. Билетите са вече в продажба. Всички на "Герена'!
В неделя пък затваряме есенните мачове в първенството с гостуване на “Крумовград" на базата на "Ботев“ (Пд) в Коматево.
Вторият отбор също го чака битка срещу "ЦСКА 1948 III“ на "Герена“ в събота от 14:00 часа. Нека подкрепим младите таланти!
- Играч на Левски стана почетен гражданин на Царево
- Играч на Славия след победата над Левски: Абонаментът е подновен
- Левски ще си върне самочувствието срещу закъсалия Спартак
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Веласкес: Проблемът срещу Славия не бе в ротациите, вече мислим за Спартак
- Георги Марков: Левски има два големи капитала – публиката и Сираков!
- Ратко Достанич: Играчите работят неуморно
- Венци Стефанов: Преди един-два месеца врещяха като заклани "Заги-Заги-Маги"
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]