Иван Иванов-Русия: Те играха по-силно, с много изритани топки
Наставникът на ФК ЦСКА 1948 - Иван Иванов-Русия разкри мнението си след загубата с 1:3 в домакинството на ЦСКА в отложен двубой от 4-ия кръг на родния шампионат.
"Не сме имали толкова много ситуации. Започнахме мача добре, но след изравнителния гол се стъписахме и изгубихме организация. Мога да търпя грешки, които са в началните мачове. В един момент трябва да спрем да ги правим, защото това ни коства точки“, започна Русия.
"Съперникът избра да играе човек за човек в центъра. Разполагат с по-динамични играчи. Ради Кирилов се справи брилянтно, но не отговорихме на динамиката в средата на терена. дори този мач го провеждахме по начин, по които искахме. Противникът разполага с добри индивидуалности. Когато трябваше да изграждаме нашите атаки, ни надиграваха. Те играха по-силно, с много изритани топки. Емо Ценов и Теодор Иванов се справиха отлично. Всички трябва да са като тях. Лека-полека ще намерим точния ритъм и ще се върнем към победите“.
"Имаме много работа пред нас, но трябва да подобрим резултатите. Рано е да говорим още за Хебър. Трябва да изговорим някои неща от тактическа и чисто спортно-техническа гледна точка. Техниката е основен елемент във воденето на играта“, завърши Иванов в ефира на Диема.
- Локомотив София завърши подготовката с нулево реми срещу Теута
- Черно море не успя да победи Дунав в генералната репетиция преди сезона
- Лудогорец е на крачка от нов силен трансфер – Натан Фернандес вече е в България
- БФС проведе традиционния предсезонен семинар за делегатите преди сезон 2026/27
- Германският архитект, който пренаписва английската съдба
- Лионел Скалони: Искам Аржентина да бъде запомнена като отбор, който никога не се предава
- Столе Солбакен: Двубоят между Холанд и Кейн може да реши четвъртфинала с Англия
- Испания сломи Белгия с късен гол на Микел Мерино и си уреди полуфинал срещу Франция (видео)