Томаш: Феновете ни са на доста по-високо ниво от нас в момента
Наставникът на ЦСКА Александър Томаш, остана доволен от категоричната победа с 4:0 над Добруджа в 1/16-финален сблъсък от Sesame Купа на България. Въпреки това обаче, специалистът призна, че е видял и слабости.
"Във всеки един мач трябва да подхождаме по същия начин. Доволен съм от победата, имам забележки, но ще ги кажа в съблекалнята. В крайна сметка съм доволен. Когато говоря, не говоря празни приказки. Всеки мач е важен, независимо в какво състояние се намира отборът. Дойдохме, свършихме си работата и гледаме напред", каза Томаш след мача.
"Коялипу е централен нападател и трябва да бъде егоист, но в тази ситуация трябваше да бъде отборен играч. Имахме още положения. Оттук нататък мислим за следващия мач. Ние имаме екип, който следи какво се пише в пресата. Ние имаме футболисти, на които разчитам", продължи той в ефира на Диема.
Относно феновете на ЦСКА и подкрепата в Добрич, Томаш сподели: "Това е ЦСКА. Ние трябва да работим много, за да достигнем феновете. Те са на доста по-високо ниво от нас в момента. Мога да ги поздравя и нищо друго."
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша