Девет от ЦСКА изплуваха в Каварна

ЦСКА победи Калиакра като гост с 2:1 в мач от "А" група. Това бе трета поредна победа за "червените" през този сезон. "Армейците" доиграха срещата с 9 души, след като съдията изгони Адемар през първото полувреме и Спас Делев след почивката.

В 22-ата минута столични поведоха в резултата, след като Иван Бандаловски центрира и капитанът Тодор Янчев с удар от воле се разписа за 1:0. В 31-ата минута Грегъри Нелсън удвои след самостоятелен пробив. В 65-ата минута Калиакра върна едно попадение чрез Детелин Димитров, който вкара от воле след разбъркване от корнер пред наказателното поле на ЦСКА.

Възпитаниците на Милен Радуканов все пак успяха да устискат преднината си до края на рещата и по този начин да се поздравят с 3-те точки.

Снимка: Илияна Енчева