Вече има над 15 000 продадени билета за Вечното дерби
Няколко дни преди Вечното дерби малко над 15 500 билета вече са продадени. Феновете на Левски изкупиха билетите за Сектор А още в петък. Пропуските за двубоя са на цени от 15 и 25 лева.
За момента феновете на "сините" са по-активни, като довчера 58% от капацитета на Сектор Б също бе разпродаден. Закупените талони от привържениците на символичните домакини са над 12 000, докато тези от "червените" - близо 3500.
През миналата седмица стана ясно, че полицията ще вземе крути мерки за сблъсъка и ще затвори цели 10 блока. По изискване на органите на реда, в продажба няма да бъдат пускани талони за блокове 10, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 43, 44, 45 на "Васил Левски". Това означава, че над 10 000 места ще останат незаети, като сериозен брой от тях се полагат на привърженици на армейците.
Превантивните мерки от полицията се взимат заради последните инциденти на Мач №1 у нас, когато хулигани изстрелваха ракети.
- ЦСКА ще остави Борносузов, Стойчев и Санянг във Враца
- ЦСКА поздрави единствения български футболист, искан от Реал Мадрид
- Вили Вуцов: Левски излезе за равен срещу ЦСКА и го постигна
- Програмата е ясна! Ето кога ще играят ЦСКА и Левски
- Лапоухов: ЦСКА е топ! Тук съм, няма да ходя в друг отбор
- БФС готви по-високи такси за чужденци, Гьонов обясни и жребия за плейофите
- Величков: ЦСКА гони Европа, готови сме за дербитата в плейофите
- Боримиров: Левски е готов за дербито с ЦСКА в плейофите