Великов: Искахме повече


Наставникът на Хебър Веселин Великов говори след равенството на своя тим с Локомотив (София). Двата тима не успяха да се победят и завършиха 0:0.
“Недопустимо е както играхме добре първото полувреме и можехме да победим след това те създават такива положения и можехме да загубим. Излязоха сами срещу вратаря от никакви положения. Мисля, че ако не ни бяха отнели гола, щеше да стане друг мач. За мен това е контактен спорт и не е някакво бутане с ръце. Дано да не отмени такъв гол на Лудогорец или ЦСКА му пожелавам на съдията.
Искахме повече в този мач, но е недопустимо да ни направят такива положения. Това само един аматьорски отбор може да допусне такива грешки, дано повече не ги допускаме. Ще подобрим това с тренировки. С тренировки и показване трябва да го направим.
Най-много ни пречи това, че не играем в Пазарджик. Щяхме да имаме още минимум 3-4 точки отгоре. Нашето ръководство прави всичко възможно да се върнем в Пазарджик", заяви Великов.
- Спартак Вн и Крумовград не получиха лиценз за участие в Първа лига за сезон 2025/26
- Малкото столично дерби остана без голове
- Тунчев: Бяхме респектирани от Лудогорец
- Йовичевич: Най-важното е, че нямаме контузени играчи
- Томаш: Има голяма суматоха около финала, не ни е лесно
- Керкез: Ботев рано или късно ще бъде шампион
- Класика за ЦСКА срещу Ботев Пловдив
- Арда и Лудогорец си размениха по гол и по точка