Дните на Любо Пенев в Локо Пловдив са преброени?
Вчера от Локомотив Пловдив разкриха, че клубът въвежда 8-часов работен ден за наставника на отбора Любослав Пенев и неговия щаб.
Решението изненада футболната общественост, тъй като до този момент преди време такова имаше в ЦСКА 1948, но то се отнасяше и за футболистите.
Сред футболните среди в Пловдив веднага се заговори, че целта на ръководството е да накара Пенев сам да си тръгне след неубедителните резултати и така да се избегне плащането на компенсация.
По всичко изглежда, че дните на Любослав Пенев и неговия екип са преброени, защото едва ли Ел Голеадор ще приеме добре подобна заповед. На този етап треньорът не е коментирал решението на ръководството.
- Локо Пловдив продължава без директори
- Локо Пловдив предложи нов договор на Димитър Илиев, клубът му готви роля след края на кариерата
- Локомотив (Пловдив) надви Арда и записа първи успех в лятната подготовка
- Стадионът на Локомотив Пловдив ще носи името на Христо Бонев
- Локо Пд назначи нови треньори и продължи със словенец
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]