Карагерен: Получи се добър двубой
Нападателят на ЦСКА 1948 Бирсент Карагарен говори след успеха на тима с 2:0 над Локомотив (Пловдив) в двубой от деветия кръг на efbet Лига.
"Получи се доста добър двубой срещу добър съперник. Ние се възползвахме от грешката на Локомотив и спечелихме трите точки. Не мисля, че играхме лошо срещу Левски. Левски е доста добър отбор, но те се възползваха от нашите грешки, но радващото е, че днес победихме и продължаваме да играем добър футбол“, заяви Карагарен.
- Известни са всички участници в общия етап на Лигата на конференциите за сезон 2026/2027
- Резултати от реваншите в плейофите на Лига Европа на 27 август
- ЦСКА капитулира и в реванша: ОФИ Крит с нова победа и общо 5:0
- ЦСКА гони победа с повече голове срещу ОФИ Крит
- Годой: Утре със сигурност ще стане голяма битка
- Христо Янев: Имаме шанс да покажем от какво тесто сме замесени
- Петър Маринов отпада за ЦСКА 1948
- Александров: Изиграхме най-слабия си мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]