Дубълът на ЦСКА прегази Етър на „Ивайло“

Дублиращият тим на ЦСКА 1948 победи с 5:2 Етър на стадион "Ивайло“ във Велико Търново в последната среща от деветия кръг на Втора лига.

Гостите от София поведоха в резултата с гол на Кристофър Ачеампонг. Ганайският защитник намери мрежата зад Ангел Мартинов с удар отблизо в 22-ата минута. Скоро след това Ивайло Марков покачи на 2:0 с изстрел от границата на наказателното поле. В последната минута на първото полувреме Кольо Станев върна един гол от воле и зарадва омърлушените феновете на "виолетовите“.

В 52-та минута обача хората на Иван Иванов достигнаха до трето попадение. Борис Димитров намери целта с диагонален удар – 3:1 за ЦСКА 1948 II. Към края "червените“ вкараха нови два гола чрез резервата Кристиян Величков, който имаше добри прояви пред рамката на "болярите“. В 93-ата минута Ибрахим Кейта се възползва от грешка на вратаря на гостите и оформи крайното 5:2 за тима на Иван Иванов.