Томаш повишил значително изискванията към играчите на ЦСКА
Александър Томаш е вкарал значително по-голям ред и дисциплина в тренировъчния процес на ЦСКА, съобщава "Тема Спорт". Изискванията на специалиста са и доста по-високи спрямо тези на предшественика му Томислав Стипич.
Както е известно, в момента армейците се намират на лагер в Банско, като новият треньор използва паузата за мачове на националните отбори. Както е известно, през лятото ЦСКА отново беше в Банско, като там проведе част от лятната си подготовка под ръководството на Стипич.
Хърватският специалист вкара ЦСКА в изключително трудна позиция, от която сега Александър Томаш трябва да излиза. "Червените" имат 5 загуби в първите 6 мача от първенството.
Томаш обаче има доста по-голяма власт от предшественика си, което се доказа и от силните трансфери, които получи само в рамките на няколко дни. Припомняме, че след идването на специалиста, ЦСКА привлече левия бек Мика Пинто, халфовете Джеймс Eтo'o и Илиан Илиев-младши, крилото Зюмюр Бютучи и нападателя Аарон Исека.
Чака се подпис и с централния защитник Лиъм Купър.
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша