Спас Делев е избран за най-добрър играч на първи кръг

Нападателят на ЦСКА Спас Делев бе избран за най-добър футболист в първия кръг на новия сезон в "А" група. Той е победител в традиционната анкета на Пресклуб България. В първият кръг Делев вкара гол още в 3-ата минута при победата на "армейците" с 2:1 над Локомотив София.

Междувременно стана ясно, че Четин Садула ще играе в Калиакра през новия сезон. Полузащитникът, който в началото на тази година подписа с ЦСКА, се завръща в Каварна като преотстъпен за период от една година.

Спортно-техническият щаб на ЦСКА начело със старши треньора Милен Радуканов обяви програмата на отбора за тази седмица:

Понеделник (15.08) - една тренировка от 20:00 часа
Вторник (16.08) - тренировка и възстановяване от 10:30 часа
Сряда (17.08) - 10:30 излитане за Клуж от Терминал 2 на летище София; 19:45 часа пресконференция; 20:00 часа тренировка
Четвъртък (18.08) - 10:00 часа тренировка; 20:30 часа мач Стяуа - ЦСКА; тръгване веднага след края на мача
Петък (19.08) - тренировка и възстановяване от 10:30 часа
Събота (20.08) - една тренировка от 17:00 часа; 19:45 часа излитане за Варна
Неделя (21.08) - 10:00 часа тренировка; 18:00 часа мач Калиакра - ЦСКА
Понеделник (22.08) - 14:30 часа тренировка в София.

Снимка: Илияна Енчева