ЦСКА се разбра с Томаш
Александър Томаш поема ЦСКА, твърди vsport. Това е съобщил самият треньор пред феновете на Спартак Варна.
Томаш се е срещнал с привържениците на стадион Локомотив в морската столица по време на тренировката на представителния тим на "соколите“ и е споделил своето решение. "Да, вярно е. Тръгвам си. Да водя ЦСКА е моя детска мечта“, това е казал специалистът по време на срещата си с феновете на "соколите“.
Очаква се ЦСКА да заплати солидна неустойка на Спартак за Томаш, който изведе соколите до исторически старт в първенството и второ място във временното класиране.
Сигурно е, че Томаш няма да води соколите срещу Левски в събота. В същото време за юношата на ЦСКА, който се завръща в родния си клуб, все още не е ясно кога ще дебютира. Възможностите са две – или още срещу Ботев (Пловдив) този петък в "Надежда“, или след паузата за националните отбори, когато обаче не е напълно ясно какъв мач ще имат червените. На този етап това е вечно дерби с Левски на "Герена“.
- ЦСКА 1948 обяви во с AI гигант за анализи
- Орела: Равностоен мач, който ЦСКА имаше шанс да спечели
- Петко Панайотов за Вечното дерби: Тези мачове не се играят, те се печелят
- Христо Янев: Искаме да покажем сърце, дух, борбеност
- Веласкес: Няма шанс играчите да мислят вече за ЦСКА (видео)
- Късен гол донесе 3-те точки на ЦСКА в Монтана
- ЦСКА не би трябвало да има проблеми в Монтана
- ЦСКА с благороден жест малко преди Великден