Орманджиев желае да напусне ЦСКА – София?
Единият от изпълнителните директори на ЦСКА – София Стоян Орманджиев, е хвърлил оставка, която обаче не му била приета, съобщава "Мач Телеграф". От клуба нито потвърдиха тази информация, нито я отрекоха. Припомняме, че самият Орманджиев намекна, че при провал срещу Арда може да си тръгне, а "червените" бяха разбити в Кърджали. Много е вероятно обаче другият изпълнителен директор - Филип Филипов, да напусне клуба.
Иначе феновете на ЦСКА – София не спират да настояват и тримата директори в клуба - Стоян Орманджиев, Филип Филипов и Михаил Александров, да подадат оставка. Едва ли обаче това им желание ще се изпълни изцяло.
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- Цветомир Найденов отново коментира съдийството и решенията на БФС
- ЦСКА 1948 привлича Жул Мейер, Цветомир Найденов загатна за нов трансфер
- Бойко Величков: Позицията на организираните ни привърженици тежи на клуба
- Ето кога стартира подготовката си ЦСКА
- Турски отбор иска Кошмара
- Цветомир Найденов обяви резултатите от „кастинга за треньори“ в ЦСКА 1948
- ЦСКА 1948 се раздели с трима футболисти след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]