Атанас Илиев искал гарантирано титулярно място в ЦСКА, те му отказали
Нападателят Атанас Илиев стана поредният набелязан за трансфер в ЦСКА, който няма да играе в тима през настоящия сезон.
Вестник "Мач Телеграф" пише в днешния си брой, че бившият таран на Черно море е искал да му бъде гарантирано титулярно място, за да подпише с "червените". Треньорът на ЦСКА Томислав Стипич, а и ръководството на клуба, са отказали да се съгласят с подобен вариант.
Твърди се, че Илиев има оферта от Китай, където му предлагали повече пари от тези в ЦСКА. Той вероятно ще отиде в тима на Ясен Петров - Киндао.
Припомняме, че ЦСКА търси спешно централен нападател. В последните дни различни източници от Германия обявиха, че "червените" са приготвили впечатляващите 1 500 000 евро за тарана на представителя на Втора Бундеслига Дармщат - Филип Стоилкович. 24-годишния швейцарец има 23 мача и 3 гола с екипа на Дармщат, а през втория дял на миналия сезон бе преотстъпен на Кайзерслаутерн.
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
- Защитник на ЦСКА играе със счупен пръст
- Александър Александров след 5:0 на „Лаута“: Заслужена победа и силен мач
- Душан Косич след 0:5 от ЦСКА 1948: Този съперник е непреодолим за нас
- ЦСКА 1948 разби Локомотив Пловдив с 5:0 на „Лаута“
- Петър Маринов: Никога не сме мислили, че ще сме извън топ 4
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов