Киров: Напрежението повлия двубоят да не е привлекателен за зрителите
Наставникът на Арда – Николай Киров, сподели след нулевото равенство в Кърджали срещу ФК ЦСКА 1948, че вярва в класирането на неговия отбор за седмото място, което дава право на бараж за участие в Европа.
"Мисля, че се получи равностоен двубой. Имаше през първото полувреме някои ситуации пред противниковата врата, но мисля, че резултатът е реален с оглед показаното на терена“, коментира Киров.
"Футболистите играха малко сприхаво. Мисля, че напрежението повлия двубоят да не е привлекателен за зрителите“, добави той.
"През седмицата Чино получи мускулен проблем, който не му позволи на 100%. Това се видя през второто полувреме, когато се появи в игра.“
"Трябва да създаваме повече ситуации пред противниковата врата. Няма как да не вярваме в класиране на седмото място. Разликата е една точка. Групата е равностойна“, каза още Киров в ефира на Диема.
- Септември удари Славия и направи важна крачка към спасението
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца след гол на Диало
- Спартак Варна с минимален успех над Добруджа в битката за оцеляване
- Левски сломи Арда и увеличи аванса си на върха
- Хьогмо: Липсваше ни качество срещу добре организирания Черно море
- Илиан Илиев: Показахме характер, но можем повече в атака
- Стойчо Стоев: Напрежението е в Левски, титлата още е в техни ръце
- Дончо Донев: Левски ще стане шампион