Крушарски за Гриша Ганчев: Никой не ме е търсил
Гриша Ганчев не възнамерява да се оттегля от футбола, а в плановете му влиза Локомотив Пловдив. Адвокати на бизнесмена са в контакт с влиятелни фигури от "Лаута“ и съвсем скоро може да започнат конкретни преговори между собственика на черно-белите Христо Крушарски и Ганчев, пише “Пловдив Дейли".
Ганчев и синът му Данаил, които преди дни се оттеглиха от управлението на ЦСКА-София, са свързвани и с влизане в Пирин Благоевград.
"Досега никой не ме е търсил. Не знам дали има такъв вариант. До мен не достигнало нищо такова. Ако се говори по някакви скрити канали… Не знам. Но при определено условия, не бих отказал помощ от никого. Бих работил с всеки, който иска да направим нещо, което да остави следа. Не е само до стадиона и отбора. Идва един момент, когато всичко излиза на повърхността и се размива. Тогава вече се разбира какво е загубил човек“, сподели пред "Тема Спорт“ Крушарски, коментирайки новината.
- Тунчев: Голямото ни предимство са играчите, с които разполагам
- Арда си тръгна с 3 точки от "Лаута" (видео)
- Локо Пловдив пусна билетите за завръщането на феновете на „Лаута“
- Косич: Тази загуба е трудна за преглъщане
- 7-ма поредна шампионатна победа за ЦСКА
- ЦСКА и Локо Пловдив показаха подкрепата си към Любо Пенев
- ЦСКА ще се измъчи за победата срещу Локо Пловдив
- Магазинът на Сектор Г също отваря в деня на мача с Локо Пловдив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]